campuspet loading

CAMPUSPET AİLESİ OLARAK; 

Campuspet dostlarımızın özgürce koşup oynayabileceği 1000 m2 lik doğal çimlerle bezenmis geniş bir açık alana sahiptir. Bu alanda köpekler kendi mizacina uygun diğer köpeklerle sosyalleşirken kendi türüne özgü davranış kurallarını da öğrenebilme şansını elde edebilmektedir.

Ayrıca eğitim alanimızda bulunan Agility Basic Tunnel, Activity Hurdle, Agility Alalom, Dogwalk, Agility Seesam'dan oluşan  parkurumuzda eğitmenler eşliğinde  doğru egzersizlerle kendi vücut hareketlerini keşfetme ve geliştirme imkani bulacaktır.

Campuspet eğitmenleri eşliğinde ortama adapte edilen köpekler endişe ve korkudan uzak mutlu ve huzurlu bir ortamı hep birlikte paylaşabilmektedir.

 

 • HİJYENİK;

  Campuspet dostlarımız için pozitif bir atmosfer sağlarken onlara rahatlatıcı lüks ve hastahanelerde kullanılan antibakteriyel yanmaz kaymaz zemin özelliği ile hijyenik bir ortam sunmaktadır.

                                            

 • GÜVENLİK;

  Dostlarımızın can güvenliği için iç ve dış alanlardaki bütün enerji kabloları gizlenmiş olup oyun ve dinlenme alanlarinda elektrik prizi bulunmamaktadir. Campuspet'te olasi kazalari onlemek için koridorlar, merdiven iniş çıkışlari ozel pet kapıları  ile donatılarak bu alan geçişleri insan refakatinde yaptırılmaktadır.

 

 • ŞEFFAF;

  Campuspet'te dinlenme odaları, oyun alanları, kuaför salonu, kapalı açık eğitim sınıflari gibi bütün kullanım alanları 7/24 gece görüşüne sahip 20 adet kamerayla her an takip edilirken siz de web stemizden dostunuzun her anını bulunduğunuz yerden izleme olanağına sahipsiniz.

 

 • KONFOR;

  Dostlarımıza her zaman evlerindeki gibi konforlu ortamlar sağlarken dostlarımız  icin özel olarak tasarlanmış tercih edebileceğiniz VIP oda veya ortak dinlenme alanı imkanı sunuyoruz. Campuspet bir kenel değildir ve tesisimizde kafes sistemi kesinlikle uygulanmamaktadır.

 

CAMPUSPET YÖNETİMİ

 HAKKIMIZDA